برای دانلود از یوتیوب به صورت راحت و بی‌دردسر چکار کنیم؟

دانلود از یوتیوب

سلام خدمت همراهان همیشگی ناب‌سیویل. امروز می‌خواهیم به شما بگوییم برای دانلود از یوتیوب به صورت راحت و بی‌دردسر چکار کنیم؟

یکی از منابع مهمی که در یادگیری مسائل جدید در هر رشته‌ای می‌تواند کمک ما باشد، ویدئوهایی است که متخصصین و اهل فن آن رشته در یوتیوب منتشر می‌کنند. در یوتیوب شما می‌توانید فقط با دانستن زبان انگلیسی به دنیایی از مطالب دست پیدا کنید. مخصوصا در رابطه با آموزش نرم‌افزارهای جدید، یوتیوب، کلی ویدئوی رایگان در اختیار ما قرار می‌دهد.

مهندسین عمران نیز برای یافتن خیلی از مسائل می‌توانند ویدئوهای منتشر شده در یوتیوب را تماشا کنند.

اما اگر یک ویدئو آنقدر مفید بود که بخواهیم آن را ذخیره کنیم، چه کار کنیم؟

امروز من طبق معمول برای یافتن پاسخ یک سوال نرم‌افزاری در گوگل جستجو می‌کردم که یک ویدئوی جامع و کامل در رابطه با آن مسئله در یوتیوب پیدا کردم. بهتر دیدم برای آنکه بتوانم بعدا نیز از آن استفاده کنم آن فایل را بر روی لپ‌تاپم ذخیره کنم. در گوگل به دنبال راهی برای ذخیره کردن فایل از یوتیوب گشتم و متاسفانه در ۹۰% موارد امکان دانلود وجود نداشت و اجازه دانلود به من داده نمی‌شد. بسیاری از روش‌ها کار نمی‌کرد. بعد از ساعت‌ها جستجو بالاخره یک راه حل برای این مسئله به کمک ربات تلگرامی پیدا کردم. خب! پس بهتر دیدم آن را با شما نیز به اشتراک بگذاریم.

دانلود از یوتیوب به کمک ربات تلگرامی

نرم‌افزار تلگرام هنوز هم حتی پس از فیلتر شدن، یکی از پیام‌رسان‌های محبوب و پرکاربرد در کشور ما است. به همین دلیل احتمالا اکثر کاربران ایرانی یک نسخه از این اپلیکیشن را روی گوشی هوشمند خود دارند. بنابراین استفاده از ربات تلگرامی برای دانلود از یوتیوب یک مسیر راحت برای این کار است. استفاده از ربات تلگرامی برای دانلود ویدئوهای یوتیوب حتی کم‌دردسرتر از نصب نرم‌افزارهای جانبی یا ثبت‌نام در سایت‌های مخصوص به این کار می‌باشد.

آدرس ربات تلگرامی دانلود از یوتیوب و نحوه استفاده از آن

ربات تلگرامی که برای دانلود از یوتیوب مورد استفاده قرار می‌دهیم utubebot نام دارد. برای دسترسی به آن از این لینک کمک بگیرید : utubebot

پس از رفتن به این ربات کافیست /start را بزنید. سپس لینک ویدئویی که می‌خواهید دانلود کنید برای این ربات ارسال کنید.

لینک‌های یوتیوب مشابه لینک https://www.youtube.com/watch?v=ixb-KAPcmCo هستند. برای دستیابی به این لینک یا آن را از آدرس‌بار کپی کنید و یا بر روی گزینه Share در پایین ویدئو کلیک کرده و لینک را کپی کنید.

دانلود از یوتیوب

پس از ارسال این لینک به ربات utubebot، چند لحظه صبر کنید. این ربات لینک‌های قابل دانلود را به شما نمایش می‌دهد. بر روی یکی از آنها کلیک کنید و فایل را دانلود کنید! به همین راحتی.

دانلود از یوتیوب

لینک‌ها به شما لینک دانلود می‌دهند و فایل‌ها برای شما فایل را به تلگرام می‌آورند.

متشکرم که تا بدین جای کار با ما همراه بودید. هر سوالی در این رابطه داشتید پایین همین پست از من بپرسید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »
یاسر باقرزاده

همیشه آرزو داشتم برای جمع‌آوری مطالب روز مهندسی عمران منبعی در اختیار همگان قرار دهم. آن آرزو اکنون ناب سیویل نام دارد!

  • twitter
  • instagram
  • telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های اخیر

جدیدترین تصاویر

پروژه‌ها و دانلودها

شبکه‌های اجتماعی